TÜGVA İstanbul 4. Olağan İl Genel Kurulu

TÜGVA İstanbul 4. Olağan İl Genel Kurulu

1 Ekim 2021
Cuma

 


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İstanbul 4. Olağan İl Genel Kurulu, Büyük Çamlıca Camii 1071 Konferans Salonunda geniş katılımla gerçekleştirildi.

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, protokol üyeleri, il ve ilçe yönetim kurulları ve büyük TÜGVA ailesinin katılımlarıyla gerçekleştirilen genel kurul, Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Açılış konuşmalarını gerçekleştiren TÜGVA İstanbul İl Temsilcisi Emrullah Şanlan, “Ülkemizin dünyaya açılan kapısı, tüm dünyanın gözbebeği, kadim medeniyetlerin rüyası ve Fethi Mubin’in öznesi olan şehrimiz İstanbul’da yaşamanın ve çalışmanın mutluluğunu tarif etmek elbette mümkün değildir. Bu kutsal şehirde yaşamaktan ve içerisinde davamızın bir neferi olarak mücadele etmekten dolayı kendimi ve tüm yol arkadaşlarımı şanslı addediyorum.” dedi ve “Gerçekleşen hedeflerin, bir hayalle başladığını bilerek, vazifemizin ciddiyetinin farkında olarak her zaman olduğu gibi haykırıyoruz; ‘Yine Yeni Yeniden Bismillah!’ diyerek sözlerini tamamladı.

TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi M. Tevfik Göksu, gençlere hitap ettiği konuşmada, TÜGVA’nın İstanbul’daki çalışmalarından memnuniyet duyduklarını ifade ederken “Bu ülke 21. yüzyılda dijital çağı yakalayacaksa, bu ülke 21. yüzyılda dünyanın en ileri ülkesi olacaksa, bu ülke 21. yüzyılda herkesin parmakla gösterdiği bir ülke olacaksa, bunu TÜGVA’lı gençler yapacak. Bunu biz yapacağız. Bunu Recep Tayyip Erdoğan yapacak.” dedi.

Yeni TÜGVA İstanbul Yönetim Kurulunda; İl Temsilcisi Emrullah Şanlan, İl Teşkilat Koordinatörü Ömer Faruk Toktekin, Ortaokul Koordinatörü Eyüp Yazıcı, Lise Koordinatörü Ensar Özkan, Üniversite Koordinatörü Fatih Kızılay, Kurumsal İletişim Sorumlusu Koray Hüyüktepe, İdari ve Mali İşler Sorumlusu Veysel Yıldız, Sekreterya Sorumlusu Muhammed Avcı ve Kadın ve Aile Koordinatörü Kevser Karasaç olarak belirlenmiştir.