Hüseyin Yavuz
Hüseyin
Yavuz
Adalar İlçe Temsilcisi
İbrahim Erdoğan
İbrahim
Erdoğan
Arnavutköy İlçe Temsilcisi
Enes Karakoç
Enes
Karakoç
Ataşehir İlçe Temsilcisi
Abdullah İçel
Abdullah
İçel
Avcılar İlçe Temsilcisi
E. Özkan İspirli
E.
Özkan İspirli
Bağcılar İlçe Temsilcisi
Berat Eker
Berat
Eker
Bahçelievler İlçe Temsilcisi
Eyüp Yazıcı
Eyüp
Yazıcı
Bakırköy İlçe Temsilcisi
Barışcan Kısacık
Barışcan
Kısacık
Başakşehir İlçe Temsilcisi
Demircan Güner
Demircan
Güner
Bayrampaşa İlçe Temsilcisi
A. Sertaç Güç
A.
Sertaç Güç
Beşiktaş İlçe Temsilcisi
Fatih Büyükbakkal
Fatih
Büyükbakkal
Beylikdüzü İlçe Temsilcisi
Ali Yılmaz
Ali
Yılmaz
Beyoğlu İlçe Temsilcisi
Selman Demirel
Selman
Demirel
Büyükçekmece İlçe Temsilcisi
Ekrem Tuncer
Ekrem
Tuncer
Beykoz İlçe Temsilcisi
Emre Yoz
Emre
Yoz
Çatalca İlçe Temsilcisi
Mücahit Kılıç
Mücahit
Kılıç
Çekmeköy İlçe Temsilcisi
Abdullah Demirayak
Abdullah
Demirayak
Esenler İlçe Temsilcisi
Özmen Akbaba
Özmen
Akbaba
Esenyurt İlçe Temsilcisi
Osman Sinoğlu
Osman
Sinoğlu
Eyüpsultan İlçe Temsilcisi
İsmail Akhan
İsmail
Akhan
Fatih İlçe Temsilcisi
Burak Aydın
Burak
Aydın
Gaziosmanpaşa İlçe Temsilcisi
Ali Şeker
Ali
Şeker
Güngören İlçe Temsilcisi
İbrahim Karataş
İbrahim
Karataş
Kadıköy İlçe Temsilcisi
Fatih Yazıcı
Fatih
Yazıcı
Kağıthane İlçe Temsilcisi
Mustafa Kıraç
Mustafa
Kıraç
Kartal İlçe Temsilcisi
Eyüp Astürk
Eyüp
Astürk
Küçükçekmece İlçe Temsilcisi
Ahmet Sezginer
Ahmet
Sezginer
Maltepe İlçe Temsilcisi
Fatih Aydın
Fatih
Aydın
Pendik İlçe Temsilcisi
Selçuk Çelik
Selçuk
Çelik
Sancaktepe İlçe Temsilcisi
İlyas Tanrıverdi
İlyas
Tanrıverdi
Sarıyer İlçe Temsilcisi
Salim Çavdar
Salim
Çavdar
Silivri İlçe Temsilcisi
Servet Sarı
Servet
Sarı
Sultanbeyli İlçe Temsilcisi
Yunus Kara
Yunus
Kara
Sultangazi İlçe Temsilcisi
Zafer Yılmaz
Zafer
Yılmaz
Şile İlçe Temsilcisi
Yasin As
Yasin
As
Şişli İlçe Temsilcisi
Ali Duranoğlu
Ali
Duranoğlu
Tuzla İlçe Temsilcisi
Mustafa Gökçe
Mustafa
Gökçe
Ümraniye İlçe Temsilcisi
Ubeydullah Yalçın
Ubeydullah
Yalçın
Üsküdar İlçe Temsilcisi
Buğra Ayan
Buğra
Ayan
Zeytinburnu İlçe Temsilcisi